Creatief schrijven: Je schrijvershart ontdekken
Elk verhaal ontspruit, kronkelt door een wirwar aan gedachtes, emoties en alles wat je zintuigen binnenlaten. In deze cursus ga je experimenteren met verschillende inspiratievormen. Je gaat ervaren wat bij jou past en wat misschien wel helemaal niet. Schrijf je graag autobiografisch of verdwijn je het liefst volledig in je fantasie? Verschillende schrijftechnieken passeren de revue en je zult ontdekken dat je medecursisten weer hele andere invalshoeken of schrijfstijlen kunnen hebben dan jij. Tijdens de lessen schrijven we korte teksten die uit kunnen monden in een ‘ikje’, een dagboekfragment, een kort verhaal, poëzie, etc. Deze cursus heeft geen huiswerk, al mag je natuurlijk zoveel schrijven als je wilt.
Voor wie
De cursus is geschikt voor mensen die willen ontdekken waar hun schrijvershart sneller van gaat kloppen of die het gewoon heerlijk vinden om op een creatieve manier met taal bezig te zijn en hier tijd voor willen reserveren. Het accent ligt op het zelf schrijven. De theorie staat ten dienste van.
Jouw docent
Ik geloof dat iedereen zijn eigen verhalen heeft en dat er een unieke schrijver schuilt in ieder mens. Ik ben er om die schrijfkracht stuwkracht te geven.
Creatief schrijven: Je schrijvershart ontdekken
Inschrijving gesloten
Deze cursus zit helaas vol. Je kunt je niet meer inschrijven voor de geselecteerde startdatum.
Kies een andere datum of schrijf je in om een seintje te ontvangen wanneer er een nieuwe datum beschikbaar komt.
-
263604Programmacode
-
€ 252,00Prijs
-
6 bijeenkomsten van 2 uur, 1 dag per weekTijdsduur
- woensdag 23 september van 19:30 tot 21:30
- woensdag 30 september van 19:30 tot 21:30
- woensdag 7 oktober van 19:30 tot 21:30
- woensdag 21 oktober van 19:30 tot 21:30
- woensdag 28 oktober van 19:30 tot 21:30
- woensdag 4 november van 19:30 tot 21:30
De online cursus gaat via Zoom of Teams. De docent stuurt je voor aanvang van de cursus, de link met de uitnodiging voor de inlog van de cursus.
Ik geloof dat iedereen zijn eigen verhalen heeft en dat er een unieke schrijver schuilt in ieder mens. Ik ben er om die schrijfkracht stuwkracht te geven.