Level up your English C2 Proficient (2 van 3)

Level up your English C2 Proficient (2 van 3)

  • Cursus

Deze cursus is voor cursisten die het Engels goed beheersen, vloeiend spreken en begrijpen. Als er af en toe een kleine fout optreedt, zal dit de communicatie niet belemmeren. Je zult je grammaticale vaardigheden verder verfijnen, met name in definitieve en onbepaalde tijd en uitdrukkingen met statistieken, toekomstige vormen en uitdrukkingen van zekerheid, statische en dynamische werkwoorden met nadruk op nadrukkelijke structuren, en verleden vormen met een focus op inversie met bijwoordelijke zinnen.

Na dit blok (3 cursussen) heb je niveau C2 van het ERK bereikt en kun je:

  • zonder enkele moeite deelnemen aan wat voor gesprek dan ook.
  • vaste uitdrukkingen en zegswijzen gebruiken en jezelf vloeiend uitdrukken.
  • nuanceverschillen in meningen weergeven en eventuele problemen zodanig maskeren, dat ze niet opvallen. Je kunt een duidelijke beschrijving of argumentatie geven, passend bij de context en met een logische structuur nieuwe inzichten of aandachtspunten aan de orde brengen.
  • een duidelijke, goedlopende beschrijving of redenering presenteren in een stijl die past bij de context en in een doeltreffende logische structuur, zodat de toehoorder in staat is de belangrijke punten op te merken en te onthouden.
  • zonder moeite elke soort gesproken taal begrijpen. Het maakt niet uit of het gaat om direct contact of via media uitgezonden stukken tekst, mits je de tijd hebt om je vertrouwd te maken met het soort accent.
  • een duidelijke en goed lopende tekst schrijven. Je kunt complexe brieven, verslagen en artikelen met een logische structuur schrijven.
  • zonder moeite elke soort tekst lezen: abstracte teksten, manuscripten, literatuur en specialistische artikelen.

In de cursussen van het blok C2 worden de volgende hoofdstukken van het boek Keynote 6 behandeld:

  • Level up your English C2 Proficient (1/3), hoofdstuk 1-4
  • Level up your English C2 Proficient (2/3), hoofdstuk 5-8
  • Level up your English C2 Proficient (3/3), hoofdstuk 9-12

Jouw docent

Valeriya Kushchanova van Hasselt

Valeriya Kushchanova van Hasselt

“Whether you think you can, or you think you can't, you're right.” - Henry Ford

Level up your English C2 Proficient (2 van 3)
laptop
Online

Level up your English C2 Proficient (2 van 3)

  • Cursus
Open

Inschrijving geopend

Inschrijven voor deze cursus is nu mogelijk en er is nog voldoende ruimte voor nieuwe deelnemers. Je ontvangt een bericht zodra er voldoende aanmeldingen zijn om de cursus door te laten gaan.

  • programmacode icoonProgrammacode

    262260
  • price-tagPrijs

    € 282,50
  • clockTijdsduur

    12 bijeenkomsten van 1 uur en 30 minuten, 1 dag per week

  • maandag 14 september van 20:00 tot 21:30
  • maandag 21 september van 20:00 tot 21:30
  • maandag 28 september van 20:00 tot 21:30
  • maandag 5 oktober van 20:00 tot 21:30
  • maandag 19 oktober van 20:00 tot 21:30
  • maandag 26 oktober van 20:00 tot 21:30
  • maandag 2 november van 20:00 tot 21:30
  • maandag 9 november van 20:00 tot 21:30
  • maandag 16 november van 20:00 tot 21:30
  • maandag 23 november van 20:00 tot 21:30
  • maandag 30 november van 20:00 tot 21:30
  • maandag 7 december van 20:00 tot 21:30

Boek:
Keynote 6 with the Spark platform (2nd edition)
ISBN: 9780357961315
€ 64,80.

Cursisten die over de eerste editie van Keynote (Proficients Student's Book) beschikken, kunnen dit boek blijven gebruiken.

Koop het boek hier, met de code VUADAM krijg je 10% korting. 

De boeken zijn niet inbegrepen in de cursusprijs; de boeken dienen zelf aangeschaft te worden. De prijzen van de boeken zijn onder voorbehoud. Je wordt aangeraden om de boeken niet eerder dan de eerste les te gebruiken en de bon goed te bewaren. Mocht je cursus niet doorgaan, kun je de boeken retourneren.

De online cursus gaat via Zoom of Teams. De docent stuurt je voor aanvang van de cursus, de link met de uitnodiging voor de inlog van de cursus.

Valeriya Kushchanova van Hasselt

Valeriya Kushchanova van Hasselt

“Whether you think you can, or you think you can't, you're right.” - Henry Ford

Lees meer

Bekijk ook eens

location
Locatie
  • Cursus

Maak een swingende virtuele reis langs tien Amerikaanse steden en ontdek hoe de muziek zich ontwikkelt. Met veel beeld en geluid van o.a. Aretha Franklin, Elvis, The Supremes, The Beach Boys, Bruce Springsteen maar ook The Beatles en The Stones.

€ 425,00
Open
laptop
Online
  • Cursus

In deze compacte en inleidende cursus staat de Palestijnse stem in de literatuur centraal. Je leert toonaangevende Palestijnse schrijvers en dichters kennen en ontdekt de veelzijdigheid, kwaliteit en relevantie van de Palestijnse literatuur.

€ 98,00
Open
location
Locatie
  • Lezing

Ontdek wat je zelf kunt doen om je Brein Fit te houden.

€ 39,50
Open
location
Locatie
  • Lezing

Historicus Jan-Auwke Diepenhorst, auteur van de recente boeken Rivalen in het beloofde land en Gaza, een geschiedenis, neemt u in deze lezing van twee uur mee in het verhaal achter de politicus. Momenteel werkt hij aan een biografie over Netanyahu.

€ 28,00
Open
location
Locatie
  • Lezing

Nergens worden de seizoenen zo intens beleefd als in Japan. In deze lezing reizen we virtueel door de Japanse lente, zomer, herfst en winter.

€ 28,00
Open
location
Locatie
  • Lezing

De camino naar Santiago de Compostela en de Japanse Kumano Kodo zijn spiritueel met elkaar verbonden. Wandel virtueel mee over ‘de weg’ van vroeger en nu, langs bijzondere plekken op twee werelddelen.

€ 28,00
Open
location
Locatie
  • Cursus

CYCLE SPÉCIAL DE CONVERSATION THÉMATIQUE

€ 175,00
Open
location
Locatie
  • Cursus

In zeven bijeenkomsten – waarvan zes buiten in de natuur – duiken we in de oeroude wereld van wilde eetbare planten. Bioloog en natuurgids Wies Teepe neemt je stap voor stap mee in hoe je planten herkent, waar je op moet letten, en hoe je ze verantwoord plukt en gebruikt in de keuken.

€ 171,50
Open
location
Locatie
  • Cursus

Iedereen kan tekenen! Met plezier tekenen begint met goed kijken en bestuderen wat je ziet.

€ 315,00
Open
location
Locatie
  • Cursus

Deze cursus is voor iedereen die graag verhalen vertelt. Hoewel de focus ligt op scenarioschrijven voor film en televisie, zijn veel inzichten toepasbaar op storytelling in bredere zin. Of je nu scenarist wilt worden of gewoon nieuwsgierig bent naar dit medium: je bent welkom.

€ 275,00
Open