Turks conversatie 2 (Gevorderden 1)
Heb je Gevorderden 1 bij Volksuniversiteit Amsterdam afgerond of zit je net boven beginnersniveau? Dan is deze cursus een leuke volgende stap waarin jij je Turks verder ontwikkelt in echte gesprekken.
Je hebt al gewerkt met de grammatica zoals de tegenwoordige en verleden tijd, naamvallen en bezittelijke vormen, de toekomende tijd, de aanvoegende wijs, de brede tijd. Ook onderwerpen zoals mensen, vakantie, familie, dagelijks leven, plannen en gewoontes zijn al bekend.
In deze cursus ga je dat allemaal opnieuw gebruiken, maar dan vooral door te spreken. We werken vooral met korte gesprekken, meningen geven en op anderen reageren, samen praten en doorvragen. We spreken alleen Turks.
We oefenen met alledaagse thema’s zoals: mensen leren kennen en small talk, gewoontes beschrijven, hobby’s en interesses bespreken, plannen maken en ideeën uitwisselen, informatie vragen en ervaringen vertellen.
Het doel is simpel: je gaat het Turks dat je al kent actiever gebruiken en er meer vertrouwen in krijgen tijdens het spreken.
PRAKTISCHE INFORMATIE
- Je hoeft geen cursusboek te kopen; de docent verzorgt het materiaal
- Natuurlijk wordt elke les beter wanneer je goed voorbereid bent
Jouw docent
Bilgen Erdem Boonstra
In mijn lessen ontdekken we de taal op een praktische, afwisselende en plezierige manier. Het leren van een taal vraagt tijd en aandacht, en dat geldt zeker voor het Turks. Daarom nodig ik de deelnemers in mijn lessen uit om actief met de taal bezig te zijn.
Turks conversatie 2 (Gevorderden 1)
Inschrijving geopend
Inschrijven voor deze cursus is nu mogelijk en er is nog voldoende ruimte voor nieuwe deelnemers. Je ontvangt een bericht zodra er voldoende aanmeldingen zijn om de cursus door te laten gaan.
-
266860Programmacode
-
€ 63,00Prijs
-
4 bijeenkomsten van 1 uur, 1 dag per weekTijdsduur
- woensdag 17 juni van 12:00 tot 13:00
- woensdag 24 juni van 12:00 tot 13:00
- woensdag 1 juli van 12:00 tot 13:00
- woensdag 8 juli van 12:00 tot 13:00
De online cursus gaat via Zoom of Teams. De docent stuurt je voor aanvang van de cursus, de link met de uitnodiging voor de inlog van de cursus.
Bilgen Erdem Boonstra
In mijn lessen ontdekken we de taal op een praktische, afwisselende en plezierige manier. Het leren van een taal vraagt tijd en aandacht, en dat geldt zeker voor het Turks. Daarom nodig ik de deelnemers in mijn lessen uit om actief met de taal bezig te zijn.