Marja
de Kinderen
Docent Persoonlijke effectiviteit
Praktische inzichten en inspiratie over leven met gehoorverlies
Over mij
Hoorcoaching: verder kijken dan het hoortoestel
Toen ik jaren geleden slechthorend werd, besloot ik dat dit mij niet zou beperken. Sterker nog: het werd de aanleiding voor mijn overstap van projectmanager naar hoorcoach en het oprichten van Slechthorend Amsterdam.
Gehoorverlies brengt uitdagingen met zich mee. Hoe blijf je goed functioneren? Wat heb jij nodig om in balans te blijven? Veel mensen onderschatten de impact van gehoorverlies op het dagelijks leven. Toch is er vaak meer mogelijk dan je denkt. Met de juiste kennis, aanpassingen en ondersteuning kun je veel verbeteren.
Als hoorcoach kijk ik met je mee in die zoektocht. Ik bied zowel online gesprekken als coaching aan de keukentafel, waarbij ik mijn professionele en persoonlijke ervaring combineer. Acht jaar geleden richtte ik het Platform Slechthorend Amsterdam op en volgde ik de opleiding tot hoorcoach.
Naast mijn vakkennis breng ik mijn eigen ervaring mee: in mijn gezin, met (klein)kinderen en in mijn werk loop ik tegen dezelfde uitdagingen aan als iedereen. Hoe houd je energie over aan het eind van de dag? Hoe blijf je betrokken in gesprekken waar veel tegelijk gebeurt? En hoe vind je oplossingen die passen bij jouw leven?
Mijn werk draait dan ook niet alleen om gehoorverlies, maar ook om communicatie, energiemanagement en persoonlijke groei. Een hoorcoach kijkt verder dan techniek: het gaat om de kwaliteit van je leven en de plek die jij daarin wilt innemen. Samen onderzoeken we wat wél kan en hoe je met meer rust, energie en vertrouwen kunt leven en werken met gehoorverlies.
Ik ben als slechthorende een gelukkig mens en heb mijn weg gevonden. In mijn cursussen en coaching hoop ik anderen te inspireren hetzelfde te doen. Ik nodig je van harte uit om mee te doen aan de cursus bij de Volksuniversiteit en je te laten inspireren door wat wél mogelijk is.