Braziliaans-Portugees Beginners 2 (A1.2)
Deze cursus is het vervolg op Beginners 1.
Wil je verder met Braziliaans-Portugees en je kennis van de taal uitbreiden? In deze vervolgcursus bouw je voort op wat je in Beginners 1 hebt geleerd. Je vergroot je woordenschat, verdiept je grammaticale kennis en leert je steeds beter uit te drukken in alledaagse situaties.
Tijdens de lessen besteden we aandacht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven.
Je leert onder andere de verleden tijd (pretérito perfeito), bezittelijke voornaamwoorden, voorzetsels en nieuwe werkwoordvervoegingen. Daarnaast oefen je met het vertellen over gebeurtenissen in het verleden, het aangeven van tijd en plaats en het voeren van gesprekken over dagelijkse onderwerpen, zoals wonen, winkelen en vrije tijd.
De nadruk ligt op het actief gebruiken van de taal, zodat je steeds zelfstandiger en met meer zelfvertrouwen in het Braziliaans-Portugees kunt communiceren.
Deze cursus is bedoeld voor cursisten die Beginners 1 hebben afgerond of al over een vergelijkbare basiskennis van het Braziliaans-Portugees beschikken.
Jouw docent
Marcelina Souza de Oliveira Verduyn is geboren en opgegroeid in Brazilië, waar zij Portugees als moedertaal leerde. Zij is een Braziliaanse taaltrainer en universitair docent Portugees met een brede academische achtergrond in psychologie en biologie, met een doctoraat in de natuurwetenschappen van de Universiteit Zürich.
Braziliaans-Portugees Beginners 2 (A1.2)
Inschrijving geopend
Inschrijven voor deze cursus is nu mogelijk en er is nog voldoende ruimte voor nieuwe deelnemers. Je ontvangt een bericht zodra er voldoende aanmeldingen zijn om de cursus door te laten gaan.
-
272712Programmacode
-
€ 262,50Prijs
-
12 bijeenkomsten van 1 uur en 30 minuten, 1 dag per weekTijdsduur
- woensdag 13 januari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 20 januari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 27 januari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 3 februari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 10 februari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 17 februari van 10:00 tot 11:30
- woensdag 3 maart van 10:00 tot 11:30
- woensdag 10 maart van 10:00 tot 11:30
- woensdag 17 maart van 10:00 tot 11:30
- woensdag 24 maart van 10:00 tot 11:30
- woensdag 31 maart van 10:00 tot 11:30
- woensdag 7 april van 10:00 tot 11:30
Boeken:
• Falar...Ler...Escrever...Portugues: Student's book; Emma Eberlein O.F. Lima en Samira A. Lunes, ISBN 852163238X, € 49,82
• Falar... Ler... Escrever... Português: um Curso Para Estrangeiros - Livro de Exercícios; Emma Eberlein O.F. Lima en Samira A. Lunes, ISBN 8521634854, € 49,82
De boeken zijn niet inbegrepen in de cursusprijs; de boeken dienen zelf aangeschaft te worden. De prijzen van de boeken zijn onder voorbehoud. Je wordt aangeraden om de boeken niet eerder dan de eerste les te gebruiken en de bon goed te bewaren. Mocht je cursus niet doorgaan, kun je de boeken retourneren.
De online cursus gaat via Zoom of Teams. De docent stuurt je voor aanvang van de cursus, de link met de uitnodiging voor de inlog van de cursus.
Marcelina Souza de Oliveira Verduyn is geboren en opgegroeid in Brazilië, waar zij Portugees als moedertaal leerde. Zij is een Braziliaanse taaltrainer en universitair docent Portugees met een brede academische achtergrond in psychologie en biologie, met een doctoraat in de natuurwetenschappen van de Universiteit Zürich.